Polecamy

Upał groźny dla komputerów i tabletów

Jak inteligentne urządzenia zmienią nasze życie?

Smartfony

5 powodów, dla których musisz mieć iPhone’a 8!

Wszyscy wiemy, że telefon służy nie tylko do dzwonienia. Odkąd pojawiły się smartfony, przyzwyczailiśmy się do tego, że trzymamy w kieszeni także komputer z internetem, aparat, kamerę, kino, zestaw gier i w zasadzie wszystko, czego nam tylko do szczęścia potrzeba. Jednak wraz z pojawieniem się na rynku iPhone’a 8, słowo „potrzeba” zmieniło swój sens. Oto 5 powodów, dla których nie tylko potrzebujesz, ale wręcz musisz mieć ten telefon!

1. Wyświetlacz

iPhone 8 został wyposażony w technologię True Tone, która pozwala mu dopasować światło emitowane przez ekran do światła otoczenia. Tak więc na zewnątrz, w świetle dziennym, ekran jest chłodniejszy, bardziej niebieski, a w pomieszczeniach ma cieplejszy odcień. Jest to istotne o tyle, że wprost w niewiarygodny sposób poprawia kolory na ekranie, w związku z czym obrazy, które są na nim wyświetlane, wyglądają naturalnie, jak wydrukowane na papierze. Dodatkowo, technologia ta sprawia, że światło emitowane przez ekran jest łagodniejsze i zdecydowanie mniej męczy oczy. No i po co komu teraz czytnik ebooków?

2. Potężna moc

Moce przerobowe procesora iPhone’a 8 są doprawdy imponujące. Telefon został wyposażony w chip A11 Bionic, który sprawia, że jest on szybszy nie tylko od poprzednich modeli iPhonów, ale też od wszystkich telefonów z androidem. Czy to takie ważne? Owszem. Oznacza to bowiem, że iPhone 8 umożliwia przetwarzanie zdjęć w czasie rzeczywistym, podczas gdy wiele telefonów potrzebuje dodatkowego czasu na przetworzenie obrazów. Jest to szczególnie przydatne przy korzystaniu z nowych trybów portretu, które wymagają znacznego przetwarzania. Większa prędkość oznacza też, że telefon wytrzyma dużo dłużej na jednym ładowaniu.

3. Piękne zdjęcia i filmy

Wspomniany już tryb portretowy to prawdziwy majstersztyk. W iPhonie 8 został on wzbogacony o niesamowite efekty, które do tej pory znane były profesjonalnym portrecistom i specjalistom od oświetlenia. Mamy do wyboru opcję światła studyjnego, scenicznego, konturowego i naturalnego, a każda z nich daje zachwycające efekty. Tymczasem kamera umożliwia nagrywanie filmów w trybie slow-motion, co przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy chcemy nagrać dzieci albo zwierzęta, które dzięki magicznym mocom zawsze wiedzą, jak w ekspresowym tempie wyjść z kadru.

4. Ładowanie indukcyjne

Wreszcie! Czekali na to wszyscy fani iPhonów i pewnie wielu użytkowników Androida, którzy teraz będą mogli bez wyrzutów sumienia przesiąść się na iOS. Koniec z kablami i ciągłym zastanawianiem się, czy telefon wytrzyma do wieczora, bo nie mamy gdzie się podłączyć. Apple wprawdzie nie wypuścił jeszcze ładowarki bezprzewodowej, ale iPhone 8 można naładować wszystkimi dostępnymi na rynku ładowarkami działającymi w ramach standardu Qi. Nareszcie wolność!

5. Mocniejsze głośniki

I to aż o 25 procent! Dodatkowo – lepsze basy. Faktycznie, jakość dźwięku jest powalająca i naprawdę trudno uwierzyć, że telefon może służyć do odtwarzania muzyki bez zewnętrznych głośników. A okazuje się, że może. Uff, nigdy więcej wyjazdów z głośnikami na bluetooth w kieszeni!

Produkty marki Apple dostępne są w sklepie internetowym iSpot - ispot.pl

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Kabel USB OTG - co to takiego?

Od kilku lat producenci montują wejścia USB OTG w urządzeniach mobilnych, takich jak...

Jaki smartfon kupić w 2023 roku?

Jaki smartfon kupić w 2023 roku? Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od urządzenia tego...

Samsung Galaxy A54 5G nadchodzi - warto...

​Smartfony marki Samsung cieszą się dużym zaufaniem klientów oraz klientek na całym świecie...