Polecamy

Połowa prepaid bez rejestracji. Czasu jest coraz mniej

Jak inteligentne urządzenia zmienią nasze życie?

Smartfony

Aplikacja namierzy idealną imprezę

Chcesz iść na imprezę ale nie jesteś pewien którą wybrać?  Teraz ten dylemat pomoże rozwiązać aplikacja mobilna. To w niej można sprawdzić jaka jest atmosfera w klubie oraz ile osób się w nim bawi. Narzędzie działa w systemie real-time – oceny imprez w klubach wystawiane są w czasie rzeczywistym. To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku.

- Aplikacja Party Radar opiera się głównie na ocenach użytkowników i są to oceny dokonywane w trakcie trwania imprezy. Nie jesteśmy agregatem treści tego co się dzieje na mieście, mówimy tylko o tym czy warto gdzieś pójść – mówi Alicja Stefaniak, „Party Radar” i dodaje. – Ocena jest bardzo prosta. Mamy trzy główne kryteria: czy w klubie jest dużo osób, czy mało, czy przeważają dziewczyny, czy faceci oraz to czy cena za wejście jest odpowiednia.

To, co wyróżnia aplikację na tle innych lub podobnych rozwiązań, to subiektywne opinie użytkowników. Internauci, obecni w danej chwili w klubie, sami oceniają jakość imprez i wydarzeń, w których biorą udział, m.in. pod kątem ceny, panującego nastroju, zastanego tłoku, podpowiadając tym samym innym użytkownikom, gdzie najlepiej się wybrać. 

Aplikacje dla imprezowiczów

Aplikacja wyświetla jedynie statystyki z ostatnich kilkudziesięciu minut. Nie ma więc ryzyka, że trafimy np. na kolejną odsłonę imprezy, która najlepsze chwile ma już za sobą.

Główną grupą odbiorców Party Radar będą osoby w wieku 18-35 lat – studenci, klubowicze oraz przyjezdni użytkownicy, którzy chcą poznać uroki życia nocnego w obcym mieście.

Za launch aplikacji na polskim rynku odpowiada dwójka przyjaciół – Alicja Stefaniak i Sebastian Olchowik.  Aplikacja Party Radar jest dostępna bezpłatnie w Google Play App Store od 7 października. W listopadzie będzie ją można pobrać również na urządzenia z systemem iOS.

Źródło:newsrm.tv

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Samsung Galaxy S10e – dane techniczne, kolory i...

Poręczny, wygodny w obsłudze, a jednocześnie wydajny, szybki i nowoczesny. Taki jest Samsung...

Abonament bez telefonu – poznaj ofertę nju!

  Szukasz abonamentu bez telefonu? Nju przygotowało atrakcyjne rozwiązania dla osób...

Systemy mobilne dla firm – poznaj ich...

​ Nowoczesne systemy informatyczne dla biznesu działają nie tylko na komputerach. Z...