Polecamy

Zakazane konopie

I Ty zostań mistrzem filmowania smartfonem

Inne

Nowości w USG

Urządzeń do obrazowania, jakimi są aparaty ultrasonograficzne nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Każdy z nas, przynajmniej kilka razy w życiu korzystał z ich działania, czy to podczas rutynowych badań profilaktycznych czy w wypadkach nagłych interwencji medycznych. A właściwie już od najwcześniejszych momentów swojego życia, jesteśmy 'klientami' technologii USG - aparat usg to jedno z pierwszych urządzeń, dzięki któremu przyszliśmy na świat cali i zdrowi. Oczywiście nie tylko ciąża jest wskazaniem do badań, ultrasonografia to badanie powszechnie stosowane w każdej gałęzi medycyny.

Aparat usg acuson to nowoczesne urządzenie do obrazowania łączące zalety niezawodności z najwyższym zaawansowaniem technologicznym.
Nowości w świecie medycznym nie należą do rzadkości, jednak jest ich tak wiele, że nie o każdym się wspomina. Być może dlatego, że równie wiele dzieje się każdego dnia w kwestii ratowania i poprawiania warunków życia pacjentów. Poprawianie warunków życia, a w tym przypadku podniesienie jakości wykonywanych badań, to najlepszy krok ku temu, by dbałość o zdrowie szła w parze z osiągnięciami techniki.

Technologia USG ma długą tradycję, powszechność jej stosowania nie jest oczywistością jedynie w państwach słabo i najniżej rozwiniętych, gdzie niekiedy zakupy dowolnych nowoczesnych urządzeń, przysparzają problemów finansowych i logistycznych. Na szczęście w naszym regionie geograficznym, obecność i dostępność stosowania aparatury usg nie jest niczym nowym i jej zakup lub wymiana nie wymagają nadzwyczajnych nakładów finansowych.

Podobnie też wybór odpowiedniego urządzenia i producenta nie jest dzisiaj dla nas problemem. Aparat usg acuson to nowoczesne urządzenie do obrazowania łączące zalety niezawodności z najwyższym zaawansowaniem technologicznym. Zastosowanie najnowocześniejszych elementów pozwala oglądać obrazy w technologii 3D/4D, w najlepszej możliwej jakości. Powinien on znajdować się w wyposażeniu każdego szpitala lub innej placówki medycznej, gwarantując wygodę i niezawodność rozwiązań.

Nowości w świecie medycznym nie należą do rzadkości, jednak jest ich tak wiele, że nie o każdym się wspomina. Być może dlatego, że równie wiele dzieje się każdego dnia w kwestii ratowania i poprawiania warunków życia pacjentów. Poprawianie warunków życia, a w obszarze opieki medycznej podniesienie jakości wykonywanych badań, to najlepszy krok ku temu, by dbałość o zdrowie szła w parze z osiągnięciami techniki. Dobra jakość badań oraz profesjonalizm w obsłudze stanowią najlepszą reklamę dla pacjentów i zachęcają do częstszych wizyt profilaktycznych.

Aparat usg acuson, jako wysokiej klasy urządzenie cyfrowe, wyposażony jest w szereg aplikacji diagnostycznych oraz umożliwia zapis wyników badan na płytach CD/DVD oraz na nośnikach USB. Praca z nim odbywa się z korzyścią zarówno dla pacjentów, jak i dla personelu medycznego - zapewnia on lekarzom specjalistom stuprocentową wygodę stosowania, a jednocześnie charakteryzuje się ogromną precyzją, gwarantującą niezawodność. 

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Smartwatch dla nastolatka: Idealny gadget na...

Smartwatche stały się niezwykle popularne w dzisiejszym świecie, a ich zastosowania ciągle się...

Słuchawki bezprzewodowe czy przewodowe - które...

Słuchawki, które są używane z komputerem lub telefonem, można sklasyfikować na podstawie...

Kompendium informacji o Powerbankach

Zapewne doświadczyłeś najgorszego koszmaru XXI wieku, jeśli jesteś właścicielem smartfona...