Polecamy

Początki Internetu

Najważniejsze błędy jakie robimy korzystając z klimatyzacji

Inne

Nowości w USG

Urządzeń do obrazowania, jakimi są aparaty ultrasonograficzne nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Każdy z nas, przynajmniej kilka razy w życiu korzystał z ich działania, czy to podczas rutynowych badań profilaktycznych czy w wypadkach nagłych interwencji medycznych. A właściwie już od najwcześniejszych momentów swojego życia, jesteśmy 'klientami' technologii USG - aparat usg to jedno z pierwszych urządzeń, dzięki któremu przyszliśmy na świat cali i zdrowi. Oczywiście nie tylko ciąża jest wskazaniem do badań, ultrasonografia to badanie powszechnie stosowane w każdej gałęzi medycyny.

Aparat usg acuson to nowoczesne urządzenie do obrazowania łączące zalety niezawodności z najwyższym zaawansowaniem technologicznym.
Nowości w świecie medycznym nie należą do rzadkości, jednak jest ich tak wiele, że nie o każdym się wspomina. Być może dlatego, że równie wiele dzieje się każdego dnia w kwestii ratowania i poprawiania warunków życia pacjentów. Poprawianie warunków życia, a w tym przypadku podniesienie jakości wykonywanych badań, to najlepszy krok ku temu, by dbałość o zdrowie szła w parze z osiągnięciami techniki.

Technologia USG ma długą tradycję, powszechność jej stosowania nie jest oczywistością jedynie w państwach słabo i najniżej rozwiniętych, gdzie niekiedy zakupy dowolnych nowoczesnych urządzeń, przysparzają problemów finansowych i logistycznych. Na szczęście w naszym regionie geograficznym, obecność i dostępność stosowania aparatury usg nie jest niczym nowym i jej zakup lub wymiana nie wymagają nadzwyczajnych nakładów finansowych.

Podobnie też wybór odpowiedniego urządzenia i producenta nie jest dzisiaj dla nas problemem. Aparat usg acuson to nowoczesne urządzenie do obrazowania łączące zalety niezawodności z najwyższym zaawansowaniem technologicznym. Zastosowanie najnowocześniejszych elementów pozwala oglądać obrazy w technologii 3D/4D, w najlepszej możliwej jakości. Powinien on znajdować się w wyposażeniu każdego szpitala lub innej placówki medycznej, gwarantując wygodę i niezawodność rozwiązań.

Nowości w świecie medycznym nie należą do rzadkości, jednak jest ich tak wiele, że nie o każdym się wspomina. Być może dlatego, że równie wiele dzieje się każdego dnia w kwestii ratowania i poprawiania warunków życia pacjentów. Poprawianie warunków życia, a w obszarze opieki medycznej podniesienie jakości wykonywanych badań, to najlepszy krok ku temu, by dbałość o zdrowie szła w parze z osiągnięciami techniki. Dobra jakość badań oraz profesjonalizm w obsłudze stanowią najlepszą reklamę dla pacjentów i zachęcają do częstszych wizyt profilaktycznych.

Aparat usg acuson, jako wysokiej klasy urządzenie cyfrowe, wyposażony jest w szereg aplikacji diagnostycznych oraz umożliwia zapis wyników badan na płytach CD/DVD oraz na nośnikach USB. Praca z nim odbywa się z korzyścią zarówno dla pacjentów, jak i dla personelu medycznego - zapewnia on lekarzom specjalistom stuprocentową wygodę stosowania, a jednocześnie charakteryzuje się ogromną precyzją, gwarantującą niezawodność. 

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz

Urządzenia AGD, bez których trudno wyobrazić...

Sprzęt AGD wywiera ogromny wpływ na nasze codzienne życie. Możemy nawet nie zdawać sobie...

Praca zdalna – jaki komputer wybrać?

Praca zdalna cieszy się rosnąca popularnością. Wiele osób ceni sobie jej zalety i profity...

Ekogroszek - najlepszy opał dla Twojego domu

​ Masz w domu piec centralnego ogrzewania, w którym możesz wykorzystać różnego rodzaju...