Polecamy

Jak inteligentne urządzenia zmieniają nasze domy?

Innowacyjny system do zarządzania salonami urody

Smartfony

Za doładowanie konta w Orange możesz dostać aż 20 GB

​Orange rozdaje bonusy za doładowanie w formie dodatkowych gigabajtów! To świetna informacja dla wszystkich obecnych i nowych klientów sieci, którzy aktywnie korzystają z internetu. Bez względu na posiadaną taryfę na kartę, każda osoba może otrzymać darmowe 20 GB danych do wykorzystania – by je dostać, wystarczy doładować swoje konto. Jak dokładnie działa bonus za doładowanie w Orange? Wyjaśniamy!

Bonus za doładowanie w Orange – 20 GB dla użytkowników sieci

Zasady promocji operatora, w ramach której można zgarnąć bonusy za doładowanie w Orange, są bardzo proste. Jedyne co trzeba zrobić, to wykonać doładowanie konta w Orange na kartę poprzez oficjalną stronę internetową sieci: https://doladowania.orange.pl/ albo w aplikacji Mój Orange. Cały proces jest niezwykle łatwy i nie wiąże się z żadnymi ukrytymi kosztami. Dokładnie sprawdziliśmy regulamin promocji! Co więcej, usługa łączy się z innymi ofertami, w tym z opcją „Internet za darmo” w taryfie Orange Free na kartę.

Bonus 20 GB otrzymuje się bez względu na wartość doładowania konta Orange. Nie trzeba wpisywać żadnego kodu, by skorzystać z promocji; gigabajty są przyznawane automatycznie i „przychodzą” w ciągu maksymalnie 24 godzin. Nominał doładowania wpływa tylko na okres ważności otrzymanych danych – im większy, tym dłużej pakiet będzie aktywny:

- 5 zł – 2 dni ważności pakietu,

- 10 zł – 5 dni ważności pakietu,

- 25 zł – 31 dni ważności pakietu,

- 30 zł – 31 dni ważności pakietu,

- 40 zł – 40 dni ważności pakietu,

- 50 zł – 93 dni ważności pakietu,

- 100 zł i więcej – 155 dni ważności pakietu.

Jak dostać bonus za doładowanie w Orange?

Doładowanie konta w Orange na kartę przez stronę doladowania.orange.pl albo aplikację Mój Orange jest bardzo proste. W tym pierwszym przypadku należy uzupełnić krótki formularz, czyli podać numer telefonu, który ma zostać doładowany, a następnie go powtórzyć i wpisać adres e-mail. Co ciekawe, można doładować kilka numerów jednocześnie; wystarczy kliknąć opcję „Dodaj kolejny numer”. Warto też zaznaczyć okienko „Przypomnij mi o doładowaniu” – wtedy po wskazanym przez Ciebie czasie otrzymasz SMS-a z informacją, że czas doładować konto. Później wybierasz interesujący Cię nominał doładowania i przechodzisz do bezpiecznej płatności online (np. BLIK-iem).

A jak doładować konto w aplikacji Mój Orange? W tym celu należy przejść do zakładki Doładowania. Twoim oczom ukaże się podobny formularz, co w przypadku wspomnianej strony – czyli podajesz numer telefonu, który chcesz doładować, wskazujesz kwotę i numer telefonu. Następnie zostajesz przekierowany na doladowania.orange.pl, gdzie wybierasz metodę płatności oraz finalizujesz transakcję.

I gotowe – darmowe 20 GB internetu w Orange jest Twoje!

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Kabel USB OTG - co to takiego?

Od kilku lat producenci montują wejścia USB OTG w urządzeniach mobilnych, takich jak...

Jaki smartfon kupić w 2023 roku?

Jaki smartfon kupić w 2023 roku? Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od urządzenia tego...

Samsung Galaxy A54 5G nadchodzi - warto...

​Smartfony marki Samsung cieszą się dużym zaufaniem klientów oraz klientek na całym świecie...