Polecamy

Tworzenie stron internetowych - o czym warto wiedzieć

Dlaczego warto wybrać cloud storage?

Inne

Innowacyjny system do zarządzania salonami urody

Zapisywanie w papierowym notatniku wszystkich rezerwacji, jakie dokonywane są w Twoim salonie może być bardzo uciążliwe. O ile zwykle nie ma problemu w zorientowaniu się, kto był umówiony na jaką godzinę, to już uporządkowanie informacji o klientach i dotarcie do nich szybko w odpowiednim momencie w ten sposób może być trudne. Z tego powodu warto zainstalować w salonie Versum - wygodny system rezerwacji online. Przeczytaj, jakie funkcje oferuje ten system i w jakim celu warto go zainstalować.

 

Kompendium wiedzy o klientach salonu

Dzięki wykorzystaniu systemu rezerwacji Versum, możesz w prosty sposób stworzyć bazę danych, która będzie stanowiła prawdziwe kompendium wiedzy o Twoich klientach. Dzięki temu w kilka sekund dowiesz się nie tylko, kto był umówiony na którą godzinę, ale i kto go obsługiwał poprzednim razem, jakich udzielono mu rabatów i jakie zabiegi wybierał. W prosty sposób uzyskasz dostęp do historii wszystkich wizyt w salonie i sprzedawanych produktów oraz będziesz mógł łatwo selekcjonować swoich klientów według ustalonych przez Ciebie kryteriów. Z systemu Versum możesz korzystać online zarówno na PC, smartfonie czy tablecie. To sprawia, że w każdej chwili możesz mieć dostęp do potrzebnych Ci danych.

Automatyzacja marketingu za pomocą wiadomości sms

Informacje, zgromadzone i wykorzystane w systemie Versus pozwolą Ci spersonifikować przekaz reklamowy i dostosować go do potrzeb indywidualnego klienta. Istotną rolę w tym procesie odgrywają przypomnienia SMS. Dzięki nim możesz pozostawać w kontakcie z klientkami, co jest wygodne zarówno dla Ciebie, jak i dla nich. Możesz ustawić wysyłanie wiadomości z przypomnieniem o zbliżającym się terminie wizyty w salonie, lub zaoferować powtórzenie zabiegu, który warto wykonywać cyklicznie. Innym ciekawym sposobem na promocję przy pomocy systemu Versum jest program lojalnościowy.

Wygodna i intuicyjna obsługa systemu Versum

System rezerwacji online Versum jest bardzo praktyczny i wygodny w obsłudze. Jego obsługa przebiega w sposób intuicyjny. Możesz zapomnieć o pomazanych notatnikach i kalendarzach, z których trudno cokolwiek wyczytać. Ważną rolę odgrywa tu przede wszystkim bardzo przejrzysty terminarz, dzięki któremu szybko dotrzesz do informacji powiązanych z konkretną datą lub nazwiskiem specjalisty. Wystarczy, że po prostu przeciągniesz kursorem określoną wizytę i już zmieniłeś jej termin. Dodatkowo, administrator systemu otrzymuje oczywiście pełną informację o tym, który z jego pracowników wprowadzał jakie dane do systemu, dzięki czemu ma pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w salonie.

Skuteczne zarządzanie sprzedażą usług salonu

Kiedy wprowadzasz dane, system Versum sam tworzy i generuje statystyki na temat sprzedaży usług w Twojej firmie. Dzięki temu zyskujesz od razu proste narzędzie, by skutecznie kontrolować finanse, co pozwala na optymalizację działań, zmniejszanie kosztów i generowanie większych przychodów. Po wdrożeniu systemu będziesz mieć stałą kontrolę nad stanem kasy w salonie. Uprościsz również rozliczanie pracowników, łatwo generując raport ich obrotów oraz prowizji.

Bezpieczeństwo i ochrona danych w systemie

W przypadku każdej bazy danych dostępnej online, kluczowe znaczenie ma oczywiście zapewnienie maksymalnej prywatności i poczucia bezpieczeństwa klientom. Nie powinni się oni bać, że ich dane dostaną się w niepowołane ręce czy zostaną wykorzystane przez zewnętrzne podmioty w celach marketingowych. Z tego powodu system Versum oferuje możliwość takiego skonfigurowania dostępu do bazy danych, aby jedynie wybrani pracownicy naszego salonu mogli przeglądać poszczególne kategorie klientów. System wprowadza różnego rodzaju możliwości ograniczenia w razie potrzeby pracownikom dostępu do zawartości. To sprawia, że klienci mogą czuć się pewni, że ich dane są całkowicie bezpieczne.
Aby przetestować działanie systemu Versum, możesz założyć darmowe konto na czternaście dni. W ten sposób sam przekonasz się, czy interesuje Cię wykupienie dalszego dostępu.

-----

Artykuł powstał przy współpracy z portalem Moment.pl. Portal Moment.pl skupia oferty najlepszych w Polsce salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych oraz SPA.

 

Materiał partnera zewnętrznego

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Czym jest nacinarka do kartonów?

Nacinarka do kartonów to maszyna przeznaczona do precyzyjnego i wydajnego cięcia tektury...

Smartwatch dla nastolatka: Idealny gadget na...

Smartwatche stały się niezwykle popularne w dzisiejszym świecie, a ich zastosowania ciągle się...

Słuchawki bezprzewodowe czy przewodowe - które...

Słuchawki, które są używane z komputerem lub telefonem, można sklasyfikować na podstawie...