Polecamy

Technik informatyk – perspektywy pracy w zawodzie

Na co należy zwracać uwagę przy wyborze artykułów biurowych?

Komputery

Wyjątkowe fotele dla graczy

fot. pro-gamer.pl

Każdy z nas marzy o tym, by zarówno w czasie pracy, jak i rozrywki, mieć zapewniony odpowiedni komfort. W szczególności osoby, które długie godziny spędzają przed komputerem, potrzebują odpowiedniego podparcia dla swoich pleców, karku czy ramion.

Fotel samochodowy w domu?

Jednym z najwygodniejszych foteli, w jakim można spędzać czas, jest fotel samochodowy. Najnowsze modele aut są wyposażone w szerokie, wyprofilowane i odpowiednio miękkie siedziska. Kierując się ich wzorem, zostały stworzone fotele dla graczy PRO-GAMER. Mają kształt i wielkość zbliżoną do foteli samochodowych. Dzięki temu nawet osoby potężnie zbudowane będą mogły poczuć się w nich komfortowo i znaleźć dla siebie najwygodniejszą pozycję. Co więcej, oparcie zostało wyprofilowane zgodnie z naturalnym kształtem pleców, dzięki czemu gwarantuje, iż kręgosłup zachowa swoje prawidłowe krzywizny. W efekcie siedzenie w takim fotelu nie tylko powoduje, że nie pojawia się ból, ale wręcz dba się o prawidłową postawę. Dodatkowym atutem jest wysoko umieszczony zagłówek, który wspiera kark i szyję. Dokładając do niego jeszcze specjalną poduszkę pod kark, można uzyskać wygodne i w pełni bezpieczne miejsce. Z takim siedziskiem na pewno nie będzie Ci straszny ani długi dzień pracy, ani rozgrywka online. Po zakończeniu każdego z tych działań opuścisz fotel bez bólu pleców.

Ten, który się nie odkształca

Kolejna zaleta fotela dla gracza to wypełnienie z zimnej pianki. Jest to nowoczesny materiał, który przy swojej miękkości ma też odporność na zgniatanie. Dzięki temu nawet po intensywnym użytkowaniu nie ulega odkształceniu i przez wiele lat może zachować zarówno pierwotną wygodę, jak i estetyczny wygląd.

Wysokiej jakości poszycie

Nie ma nic bardziej niechlujnego, niż zniszczona tapicerka, która poprzecierała się, odbarwiła czy przerwała. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które użytkują posiadane sprzęty w sposób mocno je eksploatujący, fotele PRO-GAMER zostały pokryte wytrzymałą tapicerką. Jej skóropodobny wygląd jest estetyczny i nowoczesny, a także łatwy w utrzymaniu czystości. Co więcej, kolorystyka foteli utrzymana jest w czerni, szarości, bieli i czerwieni, nadając im wyrafinowanego wyglądu.

Swoboda ustawiania

Kolejną zaletą fotela dla gracza jest możliwość swobodnego ustawienia go w takiej pozycji, jaka najbardziej Ci odpowiada. Jeśli chcesz pracować i pochylać się w kierunku monitora, aby dostrzec wszystkie szczegóły, możesz ustawić sobie oparcie pionowo. Jeśli jednak akurat grasz na padzie i chciałbyś wygodnie się wyciągnąć na oparciu, możesz nieco je opuścić. Pełna swoboda blokowania oparcia w różnych pozycjach na pewno sprawi, że tego fotela nie będziesz chciał opuszczać.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Jaki laptop wybrać?

​Laptopy różnią się od siebie nie tylko specyfikacją techniczną, ale również materiałem...

Tusze do drukarek – czy warto kupować...

Wygoda codziennego funkcjonowania coraz częściej opiera się na praktycznym sprzęcie...

Bateria w laptopie - zadbaj o jej wydajność

​ Podczas pracy na laptopie nic tak nie irytuje jak nagła awaria baterii. Na jej żywotność...